اشنایدر الکتریک  ( Schneider Electric ) ، یک شرکت چند ملیتی فرانسوی است که در سال 1836 توسط جوزف اوژن اشنایدر تاسیس شد ، ودر زمینه های مدیریت انرژی ، برق و اتصالات شبکه ای اقدام به تولید و عرضه محصولات این بخش مینماید. اشنایدر الکتریک  در رویل مل مزون در مرکز تجارت جهانی گونوبل مستقر می باشد و دارای دفاتری در بیش از 100 کشور جهان می باشد.
این مجموعه ،شرکت مادر شرکت های APC ، Pelco و Clipsal می باشد و از سال 2016 حق انحصاری بیش از 20،000 محصول خود را ثبت جهانی کرده است. تعداد کارمندان اشنایدر الکتریک حدود 144،000 کارمند در حدود 100 کشور مختلف می باشد.
در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات در حال حاضر مهم ترین مسئله امنیت و حفاظت از اطلاعات می باشد که شرکت اشنایدرالکتریک با طراحی دقیق و مهندسی شده تجهیزات پسیو شبکه این امکان را به شما می دهد که تمامی زیرساخت های شبکه ای مراکز داده ای در زمان حال و آینده را تحت هدایت راهکارهای مبتنی بر IOT بدون هیچ مشکلی با کارایی بالا به عملیات خود ادامه دهند. رویان شبکه مفتخر است از میان هزاران رنج تولیدی از محصولات این برند ، رنج اکتاسی  ( ACTASSI )را به بازار ایران ارایه نماید که شامل تمامی قطعات پسیو از جمله کابل های شبکه اشنایدر اکتاسی در انواع مختلف و اکسسوری ها در انواع و اقسام گوناگون میباشد. رویان شبکه همچنین در مبحث ترانکینگ، ترانک های سری الترا ULTRA (پی کی اس سابق PKS) را به بازار ایران اسلامی عرضه مینماید. جهت آشنایی بیشتر با انواع محصولات رنج اکتاسی در منوی این محصولات میتوانید آن را مشاهده نمایید.

شرکت رویان شبکه